PIŁKA NOŻNA

Junior młodszy B2 rocznik 2002-03

2017 team2002

Trener Rafał Starzyński

2017trener rafal 

 

 

 

 

Treningi:

pon 18.30-20.00 boisko w Zakrzewie

śr 18.30-20.00 boisko w Zakrzewie

pt 18.45-20.15 orlik Skórzewo 

 

Terminarz ligowy WZPN Junior młodszy B2

19126032 1483402065057310 2012756396 oW poniedziałkowy wieczór drużyna trampkarzy starszych Korony Zakrzewo rozegrała ostatni mecz sezonu 2016/2017. Przeciwnikiem w kończącym meczu rundę wiosenną  była drużyna wice mistrza II ligi - Nielba Wągrowiec.
Nasz zespół przed tym spotkaniem nie był uznawany za faworyta, ale jak wiadomo w piłce nożnej wszystko jest możliwe i tak też było tego wieczoru.

 

Spotkanie rozpoczęło się od ataków gości, którzy przez większą część spotkania byli w posiadaniu piłki. Strzały drużyny z Wągrowca były jednak niecelne, a jeden z nich zatrzymał się na poprzeczce naszej bramki. Dobrą okazję do wyprowadzenia Koroniarzy miał Tomek. Rzut z autu Oliwiera w pole karne przedłużył Miłosz, tam Korno zgrał piłkę w centralną część pola karnego, ale Tomek przeniósł piłkę nad poprzeczką Nielby. W 20 minucie rzut wolny dla naszej drużyny wykonał Oliwier. Jego strzał z dużą prędkością wylądował pod poprzeczką bramkarza Nielby i mogliśmy się cieszyć z prowadzenia 1:0. Po kliku minutach drużyna gości wyrównała. Strzał zza pola karnego w długi róg bramki Huberta i było 1:1. Koroniarze próbowali kolejnych akcji i tak na minutę przed przerwą świetną akcję przy linii bocznej boiska przeprowadził Oliwier, dośrodkował w pole karne, a tam Kapsel uderzył piłkę z powietrza, ale podobnie jak w przypadku Tomka niestety nad poprzeczką. Ta sytuacja natychmiast się na nas zemściła i Nielba po ładnej zespołowej akcji w ostatniej minucie pierwszej połowy wyszła na prowadzenie 1:2.

Pierwsza połowa pokazała, że Koroniarze mogą nawiązać równą walkę z drużyną Nielby. W przerwie zwrócenie uwagi na kilka szczegółów i wiara w to, że jesteśmy w stanie osiągnąć w tym meczu korzystny rezultat.

Druga część jednak lepiej zaczęła się dla gości. Dwukrotnie strzały drużyny gości dobrze bronił Hubert, a raz znów uratowała nas poprzeczka. Po chwili jednak rzut rożny dla Nielby. Oliwier wybija piłkę głową, ale ta spadła wprost pod nogi zawodnika gości i ten bez problemu umieścił ją w siatce. Stracona bramka nie załamała jednak Koroniarzy, którzy od razu próbowali odrobić straty.
W 54 minucie Tomek mocno dośrodkował piłkę z rzutu rożnego, błąd popełnił bramkarz Nielby i Miłosz zdobył bramkę kontaktową. Nie minęły 3 minuty, a mieliśmy remis. Spiral przejął piłkę na własnej połowie, ruszył lewym skrzydłem i wpadł w pole karny Nielby gdzie został sfaulowany przez jednego z obrońców. Do rzutu karnego podszedł Oliwier i pewnie umieścił piłkę w bramce doprowadzając do remisu 3:3. Koroniarze nakręcili się jeszcze bardziej i poszli za ciosem. Kilka minut później rzut wolny przy linii środkowej boiska, piłkę w pole karne posłał Oliwier, a tam najwyżej do piłki wyskoczył Miłosz i strzelił swoją drugą bramkę w tym meczu wyprowadzając tym samym Koroniarzy na prowadzenie 4:3.
Niesamowity come back w wykonaniu naszej drużyny.
Nasz zespół atakował dalej i tak dwukrotnie w dobrej sytuacji znalazł się Kapsel, ale nie potrafił umieścić piłki w siatce. Następnie Olina wywalczył piłkę na połowie przeciwnika, ale jego strzał również minął bramkę gości. Nielba próbowała odrobić straty, ale ich strzały były blokowane przez naszych zawodników, albo mijały bramkę Huberta. W kolejnej akcji świetną prostopadłą piłkę pomiędzy obrońców zagrał Tomek. Ruszył do niej ciężko pracujący na prawym skrzydle przez całe spotkanie Korno, ale w sytuacji sam na sam lepszy okazał się bramkarz Nielby.
Nasz zespół do ostatniego gwizdka walczył o utrzymanie dobrego rezultatu, a ciężka praca całego zespołu, walka i wiara we własne umiejętności dały naszej drużynie zwycięstwo.
Ogromna radość po końcowym gwizdku sędziego !!! Wszyscy zawodnicy zasłużyli na wielkie brawa za serce pozostawione na boisku i fenomenalne spotkanie w ich wykonaniu. Nasi trampkarze pokazali, że jeśli tylko uwierzą w siebie to potrafią powalczyć z każdym przeciwnikiem !!!

Skład: Hoffmann Hubert, Wiąz Wiktor, Dorna Miłosz, Górny Tymoteusz, Spiralski Antoni, Karpik Oliwier, Bogacz Wojciech, Kornowicz Michał, Słowik Kacper(C), Pietryga Tomasz, Oliński Bartosz, Gerke Piotr

Nasz zespół zakończył tym samym sezon 2016/2017 na 8 miejscu w tabeli.
Podziękowania dla całej drużyny za wspaniałą walkę w każdym spotkaniu, fantastyczne zwycięstwa i mnóstwo niesamowitych emocji !!!

II liga Junior Młodszy B2 - jesień 2017

System szkolenia Korony

kolaz szkolenie

FaniMani.pl

Biuletyn Informacyjny

Zapraszamy do subskrypcji naszego biuletynu.
Najpilniejsze informacje od trenerów dotyczące wybranych grup, komunikaty zarządu oraz wiadomości o nadchodzących wydarzeniach klubowych -na Twój adres e-mail.