pon 18.30-20.00 boisko w Zakrzewie

śr 18.30-20.00 boisko w Zakrzewie

pt 18.45-20.15 orlik Skórzewo

Terminarz ligowy WZPN Junior młodszy B2

IMG 7602W sobotni poranek zespół Trampkarzy Korony Zakrzewo gościł na własnym boisku sąsiada z ligowej tabeli, a mianowicie drużynę RedBox Poznań.
Nasz zespół pewny siebie przystąpił do tego spotkania.
Mecz od początku był bardzo wyrównany, a okazji podbramkowych było jak na lekarstwo. Bramce gości z rzutu wolnego próbował zagrozić Oliwier, ale piłka minęła słupek. Dobry strzał, który zmierzał w okienko bramki gości oddał też Tomek, ale bramkarz zdołał obronić to uderzenie. W ostatniej minucie spotkania cios zadali goście. RedBox przeprowadził akcję prawą stroną i pokonał naszego bramkarza.

Po przerwie Koroniarze ruszyli do odrabiania strat i już po chwili było 1:1. Młynek zagrał prostopadłą piłkę do Tomka, a ten został sfaulowany w polu karnym przez bramkarza gości. Do piłki ustawionej na 11 metrze podszedł Oliwier i pewnie pokonał bramkarza gości.
Po chwili goście mieli okazję do wyjścia na prowadzenie, ale zmierzającą do pustej bramki piłkę głową zdołał wybić Wiktor. Do końca spotkania gra toczyła się głównie w środkowej części boiska i choć jedna i druga drużyna próbowały zagrozić swoim przeciwnikom to nie zobaczyliśmy już żadnego gola w tym meczu.

Brawa dla Koroniarzy za dobry i szybki powrót do gry pomimo straty bramki do szatni. Z przebiegu meczu trzeba powiedzieć, że wynik 1:1 jest jak najbardziej sprawiedliwym rezultatem.

Skład : Klimek Mikołaj, Wiśniewski Jakub, Wiąz Wiktor, Górny Tymoteusz, Spiralski Antoni (C), Karpik Oliwier, Bogacz Wojciech, Pietryga Tomasz, Młynarczyk Krzysztof, Oliński Bartosz, Stańczyk Hubert, Izydorczyk Maciej, Gerke Piotr, Kornowicz Michał, Ratajczak Kacper, Hoffmann Hubert