2012-02-01 09:00 Item Title of Your event

Trenerzy:Łukasz Berczyński , Dariusz Rudner

pon 18.30-20.00 boisko w Zakrzewie

śr 18.30-20.00 boisko w Zakrzewie

pt 18.30-20.00 boisko w Zakrzewie

Terminarz ligowy WZPN Junior młodszy B1

23770194 1467220380057468 833519129 oW ostatnim meczu ligowym najstarsi Koroniarze podejmowali zespół z poznańskich Winograd. W pierwszym meczu mimo licznych osłabień wygraliśmy pewnie 5-1. Tym razem również liczyliśmy na trzy punkty i pewny awans do wiosennej „Ligi Mistrzów”, z której zwycięzca awansuje do ligi wojewódzkiej. Niestety mecz zakończył się niespodziewaną porażką 1-3. Nie tłumaczy naszej drużyny fakt, że w drużynie gości w większości zagrali zawodnicy na co dzień występujący w lidze juniora starszego, tym bardziej, że od początku prowadziliśmy grę i mieliśmy okazje do zdecydowanego prowadzenia. W końcu do siatki trafia Makos i mamy 1-0!

UnknownCytat na dziś: "W piłce jak na rybach, liczy się to co w sieci.". Słowa te idealnie pasują do dzisiejszego meczu z AP Reissa. Koroniarze w pierwszym kwadransie stworzyli co najmniej trzy stuprocentowe okazje do strzelenia gola. Niestety zawiodła skuteczność, a gdy wydawało się, że zagramy kolejny dobry mecz wszystko nagle się "zawaliło". Po naporze Korony pierwsza ofensywna akcja rywali i fenomenalny gol w samo okienko!

Zrzut ekranu 2017 11 05 o 06.41.51

W sobotni poranek najstarsi Koroniarze podejmowali Obornicką Spartę. Mecz miał wysoką stawkę bowiem zwycięstwo Sparty oznaczało, że losy zwycięstwa w grupie i awansu znacznie by się oddaliły. Nasi zawodnicy niezwykle zmotywowani podeszli do spotkania. Po raz pierwszy mecz sędziowała trójka arbitrów, która doskonale panowała nad sytuacją a mecz przebiegał bez negatywnych emocji. Dodatkowym smaczkiem była obecność na meczu reportera portalu internetowego "Peryferia Futbolu" a  wywiad z trenerem można obejrzeć tutaj.

IMG 8575W sobotni poranek najstarsi Koroniarze udali się do Gałowa. Z dużą koncentracją drużyna wybiegła na rozgrzewkę, a cel jaki nam przyświeca dodatkowo nas mobilizuje. Już pierwsze akcje pokazały, że Korona jest w coraz lepszej formie. Solidnie i bardzo ambitnie grający gospodarze stawiali zacięty opór. Nasz zespół grał jednak bardzo konsekwentnie i kolektywnie.

22711793 1438757802903726 37297479 oW sobotni poranek najstarsi Koroniarze gościli w Zakrzewie drużynę swarzędzkiej Unii. Trenerzy obu drużyn wykorzystując pauzę w rozgrywkach ligowych rozegrali grę kontrolną. Nasza drużyna zagrała bardzo dobre spotkanie pokazując, że solidna praca w ostatnich dniach znowu przynosi efekty a drużyna wraca na właściwe tory. Pierwsza połowa zwycięska 2-0.

Collage objW sobotnie przedpołudnie juniorzy Korony gościli w Objezierzu. Mecz z ostatnim w tabeli Orkanem pokazał, że piłka nożna potrafi zaskakiwać a niedostateczna koncentracja i brak systematycznej pracy w ostatnim czasie omal nie zakończyły się "katastrofą"... Już w pierwszej akcji gospodarze zdobywają gola po...wrzutce z połowy boiska i złym ustawieniu bramkarza. Pięć minut później gramy w osłabieniu bowiem nasz obrońca po niesportowym zachowaniu otrzymuje czerwoną kartkę i niemal cały mecz gramy w dziesiątkę.

IMG 8340W sobotni poranek najstarsi Koroniarze gościli w Poznaniu na boisku TPS Winogrady Poznań. Brak aż czterech podstawowych zawodników z pierwszej jedenastki, w dodatku wszystkich z linii ofensywnej nie przeszkodził naszym chłopakom w odniesieniu efektownego zwycięstwa. Do przerwy w pełni kontrolowaliśmy grę i prowadziliśmy 3-0. Świetną partię rozgrywał Dawid który dwukrotnie trafił do siatki. Pierwszą bramkę w lidze zaliczył Jackob. Po przerwie dokładamy dwa gole autorstwa Miłosza i Wróbelka.

IMG 8323W poniedziałkowe popołudnie w Zakrzewie gościła drużyna reprezentacji Akademii Reissa. Na murawę wybiegły ekipy juniorów młodszych. Mecz był bardzo ciekawym widowiskiem. Koroniarze pokazali dobrą, ambitną grę i szkoda tylko, że mecz zakończył się naszą porażką. Pierwsza połowa to świetne okazje naszej drużyny z jedną wręcz wymarzoną, kiedy to Wojtek stanął przed pustą bramką na dziesiątym metrze i...strzelił tuż obok... niesamowite.

21622210 1407787989334041 2036726502 nNiesamowita dramaturgia towarzyszyła wizycie naszych juniorów w Obornikach. Na pięknym obiekcie na murawę wybiegły ekipy Sparty i Korony. Pierwsza połowa to horror w wykonaniu naszej drużyny, która grała fatalnie i przegrywała do przerwy 0-2. Nie tłumaczą naszego zespołu absencje podstawowych zawodników, bowiem drużyna musi radzić sobie w każdych warunkach. Po przerwie gra nieco się poprawiła co przyniosło efekty. Agresywna i czasem brutalna gra rywali powodowała raz po raz niezdrowe emocje.

IMG 8277Kolejne efektowne zwycięstwo odnieśli najstarsi Koroniarze. W środowe popołudnie podejmowali zespół Wełny Rogoźno. Mecz zaczął się od mocnego uderzenia naszej drużyny bowiem już w 5 minucie meczu prowadziliśmy 3-0! Łupem bramkowym podzielili się Miłosz i Ciecier (2).
Kolejne minuty to wolniejsze tempo i sporo zmarnowanych szans bramkowych. W przerwie trenerzy Łukasz i Darek zwrócili uwagę na szybsze rozegranie piłki,większą koncentrację i poprawę komunikacji.